Матеріали
Чому ми використовуємо бамбук та скловолокно
Бамбук
Це наш основний матеріал. З бамбуку можна створювати в міру гнучкі, грайливі деки, які будуть чутливо реагувати на ваші рухи. І в той же час поглинати частину вібрацій від нерівностей асфальту. Також, бамбук не крутить зимою від перепадів вологості, і це велика перевага перед звичайними кленовими лонгбордами.
Скловолокно
Скловолокно – найкращий спосіб зміцнити деку, не збільшуючи її вагу. Робить лонгборд легким, міцним та довговічним. Бамбукові деки виготовлені з використанням сколоволокна довше залишаються як нові, тобто довго не втрачають свою пружність, не тріскають і не ламаються від трюків або ударів

Канадський клен
Канадський клен – використовуємо в комбінації з бамбуком в тих деках, які потрібно зробити більш жорсткими, для певних стилів катання.

Спеціальний клей
Ми використовуємо епоксидний клей, створений за спеціальною формулою, для клімату в наших помірних широтах. Зменшує вплив погоди на дерево в холодну пору року.
Функціональний дизайн
Ми використовуємо найбільш сучасну та прогресивну геометрію дек, дуже продумані вигини дерева, які дозволять вам відчувати деку стопами ніг, прийняти зручну стійку, почувати себе впевнено.

І в той же час, наші форми та вигини є дуже плавними, ви можете відчути їх під час катання на швидкості, під час виконання слайдів, приземлення трюків, тоді, коли вони справді потрібні.

Але під час денсу або розслабеного катання ви не відчуєте жодної втрати комфорту. В наших деках немає нічого зайвого.

Вигини дек
Кожна наша дека має щось особливе, іноді цілий ряд вдало поєднаних особливостей.
Ми не виготовляємо плоских дек.
Rocker
Наш улюблений тип профілю. Занижує посадку над асфальтом, додає стабільності на швидкості. Полегшує виконання слайдів та відштовхування ногою. Використовуємо на фрірайдових, денсових деках і навіть на деяких міні круізерах.
Camber
Додає приємних відчуттів під час карвінгу, розслабленого катання, дозволяє з легкістю пампити лонгборд, тобто розгойдувати тілом.

Micro - drop
Занижує посадку і в комбінації з конкейвом утворює в зручні кишені для ваших ніг. Дозволяю прийняти зручну стійку, полегшує виконання слайдів.

Kick Tails
Потужні та продумані кік-тейли, для виконання трюків.
W - concave
Утворює зручну платформу для ніг, втримує стопи на місці під час іиконання слайдів.
Округлі контури дек
Потрібні для того, щоб дошка отримувала менше пошкоджень від ударів об бордюри або не зовсім вдалого приземлення трюків

Твінові форми


Більшість наших лонгбордів симетричні. Це дуже зручно, якщо наприклад під час виконання слайду, трюку або денсового руху ви розвернули лонгборд на 180 градусів, ви можете перейти або перестрибнути в вашу стійку і продовжити рухатись далі. І особливо зручно, якщо ви хочете вчитись кататись в світчі – тобто іншою ногою вперед.
Комплектація

В лонгборді або круізері кожна найменша деталь має значення, і впливає на ваші можливості та відчуття від катання.


Від цього сильно залежить, чи отримаєте ви задоволення від катання і чи буде катання безпечним.


Кожен наш лонгборд укомплектовано якісними підвісками, колесами та підшипниками, які ідеально підходять саме під цю дошку. Все продумано до найменшої дрібниці.


Стандартна комплектація кожного лонгборда або круізера адаптована під особливості нашого асфальту.

Стандарт якості та ціна
Якість
Наші лонгборди та комплектуючі виготовлені за найвищими стандартами якості, з високотехнологічних матеріалів на фабриці, яка виготовляє продукцію для багатьох всесвітньо відомих брендів.

Кожен елемент проходить подвійний контроль якості. Гарантія на всю продукцію – 1 рік.
Ціна
Наші лонгборди не є найдешевшими на ринку, і, в певному сенсі, ми цим пишаємось. Тому що знаємо – хороший лонгборд не може бути дешевим.

По якості, дизайну, та матеріалах ми орієнтуємось на топові американські бренди. І якщо ви порівняєте ціни, американський аналог коштує приблизно в півтора рази дорожче.
Пропозиція
Ми пропонуємо багато-функціональні бамбукові лонгборди, зміцнені скловолкном, за ціною непоганого кленового лонгборду для новачків, у якого набагато менше можливостей.

Це хороша пропозиція. І ми багато працювали, щоб вам її зробити. Приходьте на відкритий урок в нашу лонгборд школу, спробуйте на ньому покататись.

Чим наші лонгборди особливі ?

Ми катаємось вже багато років, знаємо як виглядає лонгбординг в Україні і розуміємо, які лонгборди будуть найбільш актуальними. Поєднуємо продуману геометрію з різними типами жорсткості дек, щоб отримати функціональний лонгборд, на якому можна кататись в різних стилях.
Лонгборди для фрірайду

Наші дошки для фрірайду достатньо жорсткі та стабільні на швидкості, мають усі необхідні вигини для виконання слайдів. На них можна кататись максимально агресивно. Але вони не надто жорсткі і не надто важкі, як це часто буває у інших виробників. Тому на них вам буде набагато веселіше під час розслабленого катання містом. Буде приємніше денсити, легше підняти їх у повітря при виконанні трюків.

Waves Blade Runner 40
Лонгборди для денсу та фрістайлу

Нам дуже подобаються денсові дошки, але іноді хотілось би мати не дуже довгий лонгборд, на якому можна було б повноцінно денсити, але щоб він був не таким довгим і не таким громіздким як класичний денсер.

Достатньо маневренним, щоб просто фаново пересуватись містом. Не надто важким для трюків. Придатним для слайдів. Саме такі деки ми розробляємо.


Waves Joyrider 39
актуальність
Waves Skateboards відрізняється від інших брендів тим, що ми розробляємо лонгборди, які будуть найбільш актуальними для катання в Україні. Ми знаємо наші споти для катання, особливості асфальту, швидкість, яку можна розвинути, і чітко розуміємо, який лонгборд потрібен для того чи іншого стилю катання. Який лонгборд потрібен новачкові, щоб він мав можливість спробувати різні грані
лонгбордингу, який лонгборд потрібен тому, хто хоче прогресувати до безконечності.
Флекс
Жорсткість деки
Це один з найважливіших показників при виборі лонгборда. Так для агресивного катання (фрірайд/фрістайл) потрібні більш жорсткі деки, для фанового катання (карвінг/круізинг/денс) –деки помірного флексу.

Ми розробляємо по декілька прототипів кожної дошки, тестуємо їх по декілька місяців, і обираємо найбільш оптимальний варіант жорсткості, окремо для кожного лонгборда, залежно від його основного призначення.
Збалансований флекс
Ми створюємо лонгборди, які можуть бути доволі стабільними на швидкості та при приземленні трюків, і в той же час дуже фановими при розслабленому катанні.

Ви можете прийняти широку стійку, під час спуску зі схилу, поставивиши ноги в кишені для стоп, і відчути під ногами жорстку стабільну деку.

Але ви можете змінити стійку, почати денсити на пологому, і відчути під ногами жвавий грайливий лонгборд.
Легкі, міцні та довговічні
В нас є дошки різної жорсткості. Але ми завжди намагаємось їх робити жвавими, маневреними, чутливими до ваших рухів. Не важкими, не дубовими… І це одна з найбільших переваг нашого бренду.

Зробити тверду, зовсім не гнучку дошку – це дуже легко.

Створити легку, міцну та довговічну дошку приємного флексу – це мистецтво.
Досвід

Ми катаємось на лонгбордах і займаємось дистрибуцією найвідоміших у світі брендів більше 10 років. Співпрацюємо практично з усіма компаніями які нам цікаві, маємо необмежений доступ до найкращої продукцї світової лонгборд індустрії.

Створили команду талановитих лонгбордерів, які катаються в різних стилях.

Протягом цього часу ми отримали великий досвід, зрозуміли, що було б найбільш актуальним для катання в України, і почали виготовляти лонгборди, круізери та комплектуючі до них, під власним брендом.

Запевняємо вас, що лонгборди, які ми випускаємо під брендом WavesSkateboards, є дуже вдалим вибором.
Як ми створюємо лонгборди
Спочатку ми малюємо форми та контури майбутньої деки, обираємо типи профілю (вигини деки) та матеріали, залежно від її призначення. Замовляємо відразу декілька прототипів, які відрізняються по жорсткості. Роздаємо їх учасника нашої команди, разом катаємось на них, детально вивчаємо, аналізуємо, думаємо, що можна було б вдосконалити.

Якщо в прототип потрібно внести зміни – виготовляємо нові семпли і знову на них катаємось. Іноді цн може може тривати декілька місяців, іноді більше ніж рік. Але, це дуже захоплюючий процес.

Влітку ми проводимо багато часу на вулицях міста, обкатуємо різні споти, пробуємо кататись на різних типах асфальту.

Іноді семпли приходять до нас зимою, і ми катаємось в закритих паркінгах, іноді по вологому асфальту між купами снігу.

Іноді нам вдається взимку потрапити в теплі краї. Прототипи наших круізерів ми тестили на островах Балі і Ломбок. Деякі лонгборди тестили на Тенеріффе і в Туреччині.


Bambino 29 на острові Балі
Команда
Женя Мільковський
Вітькан
Дімасік
Євген
Діма
Вже більше 10 років ми підтримуємо талановитих та перспективних лонгбордерів в Україні, забезпечуємо їх усім необхідним для катання. Щоб вони могли безжально ламати дошки, гнути підвіски та стирати об асфальт колеса.

В нашій команді катались усі найталановитіші лонгбордери України. Разом ми проектуємо і вдосконалюємо наші дошки. І запускаємо у виробництво тільки ті моделі, на яких нам дуже сподобалось кататись.

Займаючись дистрибуцією найвідоміших у світі лонгборд брендів ми засвоїли одне правило – найкращі лонгборди виготовляють ті, хто любить кататись і катається на свої дошках.

Made on
Tilda