Waves Skateboards
Бамбукові лонгборди високої якості
Waves Skateboards – дошки створені для приємного знайомства з лонгбордингом та швидкого прогресу в різних стилях катання. Ми розробляємо жваві, маневрені, чутливі до ваших рухів лонгборди, на яких можна відчути, наскільки багатогранним може бути лонгбординг, і полюбити його.
Лонгборди
Інші товари
Міні круізери
Інші товари
Переваги нашої продукції
Якість
Наші лонгборди виготовлені на фабриці, яка виготовляє деки та комплектуючі для багатьох всесвітньо відомих брендів. Кожен елемент проходить подвійний контроль якості. Гарантія на нашу продукцію - 1 рік.
1
Ціна
Ми пропонуємо якісні бамбукові лонгборди за помірною ціною. Американський аналог коштує приблизно в півтора рази дорожче. Хороший лонг не може бути дешевим. Дешевий лонгборд не приносить задоволення від катання.
2
Матеріали
Ми використовуємо в основному натуральний та карбонізований бамбук , іноді канадський клен, а також скловолокно. Наші лонгборди легкі, і водночас міцні і довговічні, їх не крутить зимою від перепадів вологості. Вони довго тримають флекс.
3
Дизайн
Ми ретельно розробляємо і постійно вдосконалюємо форми наших лонгбордів, місяцями тестуємо прототип кожної дошки. Співпрацюємо з цікавими художниками і тату майстрами
4
Досвід
Ми займаємось лонгбордами з 2010 року, маємо великий досвід і розуміємо, який лонгборд потрібен для того, щоб вам сподобалось на ньому кататись.
5
Комплектуючі
Кожен лонгборд вкомплектовано якісними підвісками, колесами та підшипниками, які ідеально підходять саме під цю дошку. Все продумано до найменшої дрібниці.
6
Історія бренду
Спочатку ми полюбили сноубординг, особливо фрірайд. В 2009 році ми спробували серфінг, і захопились ним настільки сильно, що проводили по декілька місяців на тропічному острові, ловили хвилі щодня. Але коли ми повертались в Київ, здавалось, що чогось не вистачає.

Коли ми спробували кататись на лонгборді, ми зрозуміли, що це і є те, чого нам не вистачає - продовження серфінгу та сноубодингу. Те ж саме явище, просто в інших умовах... Але лонгбординг - найбільш доступний. Все що для цього потрібно – дошка та шматок асфальту. Ми дуже загорілись і вирішили розвивати лонгбординг в Україні... Так виник наш бордшоп, а згодом і наш бренд.

Ми регулярно проводимо Slide Jam та Dance Contest в Києві, створили свою команду і підтримуємо найбільш перспективних лонгбордерів. Дехто з них часом став не тільки нашим другом, а співробітником і навіть бізнес - партнером.

Контакти
Євген Снігур
Спеціаліст з продажу
Телефон: +38 073 405 79 90
Email: info@wavesboardshop.com
Click to order
Total: 
Імя
Email
Телефон
Made on
Tilda