Зареєструйтесь на відкритий урок.
Участь - безкоштовна (вільний внесок).
Поштова Площа, 19 червня, 17:00
Ваш телефон
Ваше імя
Прокат лонгборда
Програма наступного заняття

Карвінг

Наступний відкритий урок буде присвячений карвінгу. Ми навчимо вас приймати правильну стійку, розподіляти і переміщувати вагу під час поворотів.

Ви можете навчитись керувати дошкою і обирати будь-яку траекторію руху, виконувати плавні та більш різкі повороти, закладати дуги.

Це основа катання на лонгборді, будь-який більш складний маневр починається саме з карвінгу.

Також ми можемо навчити вас на цьому занятті пампити дошку і гальмувати.
Ми вчимо кататись на лонгборді
І пропонуємо прокат якісних дошок в хорошому стані
Відкриті уроки для новачків
Якщо ви ніколи не стояли на лонгборді, не маєте власної дошки, хотіли б спробувати кататись, але вагаєтесь і не знаєте з чого почати – ми вам допоможемо.

На нашому відкритому уроці ви матимете можливість зробити це настільки безпечно і контрольовано, наскільки це можливо.
Відкриті уроки з фрірайду, фрістайлу, денсу
Ви можете ознайомитись з основами наших улюблених стилів катання – фрірайд, фрістайл та денс.

Навчити виконувати перші слайди, трюки, кросстепінг та інші денсові рухи.
Індивідуальні заняття.
Для тих, хто хоче швидко прогресувати, ми проводимо платні індивідуальні заняття, на яких ви можете підвищити свій рівень в будь-якому стилі катання.

Ми навчимо вас впевнено виконувати слайди та трюки, плавно та граціозно денсити.
Вартість заняття - вільний внесок


Прокат лонгборда - 150 грн

Вартість заняття - вільний внесок


Прокат лонгборда - 150 грн

Вартість заняття - 350 грнПрокат лонгборда - 150 грн

Інструктори
Кожне заняття проводять талановиті про-райдери нашої команди, які вміють не тільки кататись, але й вміють навчати, знаходити індивідуальний підхід і мають більш ніж 5-річний досвід проведення таких занять. А найважливіше – вони пристрасно люблять лонгбординг, катання вулицями міста, і можуть допомогти вам також це відчути.

Також ви можете зустріти нових друзів, знайти гарну компанію, і зрозуміти, що лонгбординг крутиться не тільки навколо фрістайлу або фрірайду, це ціла культура, спосіб життя у великому місті.
Прокат лонгбордів
Якщо у вас немає власного логнборда, не хвилюйтесь, в нас є тестові моделі наших дошок, які ми даємо на прокат. Також ви зможете спробувати декілька різних лонгбордів, різного профілю, зрозуміти що вам більше до душі.

Від стану та якості лонгборда на першому занятті може сильно залежати те, наскільки вам сподобається кататись, якими будуть перші враження і чи захочете ви продовжити. Також це може прискорити або сповільнити ваш прогрес. Тому ми пропонуємо на прокат тільки хороші, якісні лонгборди.

Замовити прокат лонгборда для участі в занятті можна за телефоном +38 073 405 79 90. Кількість дошок обмежена. Ціна прокату - 150 грн.


Made on
Tilda