Лонгборд Joyrider 42

6721,00
грн.
Якщо ви шукаєте лонгборд, на якому вам буде комфортно подорожувати містом, спускатись зі схилів, танцювати на пологому, лонгборд який буде достатньо стабільним на швидкості та при приземленні трюків і в той же час доволі чутливим та маневреним для карвінгу, круізингу, пампінгу, розслабленого катання, Joyrider 42 може стати вашим улюбленим лонгбордом.

Рокер з мікродропом, зручний конкейв, кишені для стоп – все це полегшує виконання слайдів, і особливістю цього лонгборду є те, що на ньому дуже легко вчитись виконувати слайди стоячи, на помірній швидкості. Також ця занижена над асфальтом посадка полегшує відштовхування ногою від асфальту, передня нога не так втомлюється.

Але найсильнішою стороною цього лонгборду є поєднання можливостей для денсу та фрістайлу. Довжини лонгборду абсолютно достатньо навіть для доволі складних денсових варіацій. При цьому лонгборд залишається легким та компактним, зовсім не громіздким, довжиною всього 42 дюйми.

Чудовий варіант для тих хто шукає не дуже довгий лонгборд на якому можна повноцінно денсити. Ідеальний варіант для тих, хто поєднує денсові рухи зі складними трюками, і шукає денсер який було б не важко підняти в повітря. Трюки на лонгборді довжиною 42 дюйми виглядають дуже ефектно, подивіться відео і ви в цьому переконаєтесь.

Флекс цієї деки дуже приємний. Якщо поставити ноги в кишені, дека стає достатньо жорсткою для слайдів та фрірайду. Але під час кросстепінгу або при приземленні трюків дека приємно флексить. Цей флекс частково поглинає вібрації дороги і робить катання більш мяким.

Сендвів з карбонізованого бамбуку та скловолокна і сердечник з натурального бамбуку роблять деку міцною та довговічною. Вона витримає будь-які стрибки і трюки. Служитиме довго. Сподобається тим хто хоче прогресувати у фрістайлі і вчитись виконувати нові трюки.