Лонгборд Joyrider 39

5881,00
грн.
Waves Joyrider 39` - легкий компактний та функціональний лонгборд, створений для того, щоб зробити катання цікавим та різноманітним.

Чутливий та дуже маневрений для комфортного пересування містом, з великими можливостями для фрістайлу, фрірайду і денсових варіацій. Все що потрібно в одному лонгборді. Чудово підійде для знайомства з лонгбордингом і швидкого прогресу в багатьох стилях катання.

Якщо Вам подобаються в міру гнучкі деки – Joyrider 39`може стати вашим улюбленим лонгбордом. Ми ретельно спроектували форму деки так, щоб під час карвінгу та круізингу лонгборд був жвавим і чутливим до ваших рухів.

Разом з тим, Ви можете відчути жорсткість деки, коли приймаєте стійку для фрірайду, поставивши стопи в кишені для ніг, утворені комбінацією конкейву та мікродропу. Зручні кишені та занижена посадка над асфальтом відчутно полегшують виконання слайдів.

Потужні виразні кіктейли а також невелика вага деки дозволяють виконувати навіть найскладніші трюки. Якщо ви збираєтесь вивести ваш фрістайл на наступний рівень, ця дека - саме те, що вам потрібно.

Одна дошка для катання в усіх стилях.