Лонгборд Bladerunner 39

6721,00
грн.
Blade Runner 40 V2 – мега-універсальний і багато-функціональний лонгборд, на якому можна кататись в будь-якому стилі, з величезними можливостями для фрірайду та фрістайлу.

Якщо ви роздивитесь Blade Runner при денному світлі, ви побачите ідеальну фрірайдову деку з рокером, мікро-дропом, W – конкейвом, 3D арками над колесами. Коли ви станете на нього ногами ви відчуєте дуже зручні кишені для ваших ніг, які будуть втримувати ваші стопи в потрібному місці під час виконання слайдів.

Але всі ці вигини деки є дуже легкими і витончинеми. Їх достатньо для потужного фрірайду, але вони зовсім не заважають при розслабленому катанні, приземленні трюків або кросстепінгу. Більше того, нам дуже сподобалось на ньому денсити, і ми дуже оцінили конкейв цієї деки при виконанні певних денсових рухів.

Ця дека доволі жорстка, але не дубова, не важка і не громіздка. Цієї жорсткості вистачить для стабільності на швидкості, довгих слайдів стоячи. Але, не дивлячись на це, дека доволі жвава, її легко підняти в повітря і на неї комфортно приземлятись при виконанні трюків, приємно денсити і просто кататись по місту.

Сендвіч з карбонізованого бамбуку та скловолокна і сердечник з натурального бамбуку роблять цю деку надзвичайно міцною та довговічною. Це наша улюблена перевірена роками конструкція для мульти - функціональних дек. Бамбукові деки - особливі.

Ця дошка підійде тим, хто шукає лонгборд, на якому можна кататись в будь-якому стилі, або тим, хто ще не знає в якому стилі він хоче кататись, і хоче спробувати все маючи один лонгборд. Тим хто шукає дошку на якій можна агресивно кататись на швидкості, і в той же час було б весело просто фаново кататись по місту. Тим хто шукає борд на якому можна денсити, але хоче щоб дошка була легка і компактна.
Якщо порівнювати Blade Runner з сноубордом – це буде борд на якому класно катати фрірайд в пухляку, але якщо пухляка немає – на ньому все одно цікаво, можна вчитись виконувати нові рухи, стрибати…